Наші сервери:

Україна

Тип VPN: PPTP,OpenVPNВопросы и Ответы


Що таке VPN і навіщо він мені потрібний?

Коли ви підключені до Інтернету, весь трафік і вся інформація про те, що Ви робите в Інтернеті, доступна Вашому провайдеру. За допомогою нашого сервісу створюється зашифрований тунель між конкретно Вашим комп'ютером і нашим сервером. Таким чином Ваш провайдер бачить що ви щось робите в Інтернет, але що конкретно, які сайти та дані передає, він не в змозі прочитати.

Ось перелік основних причин використовувати VPN:
1) Ви не бажаєте, щоб Ваш провайдер контролював ваші дані
2) Ваш провайдер заблокував популярні сервіси (торренти, ICQ, поштові служби тощо)
3) Отримати доступ до ресурсів, доступ до яких заборонено з Вашої країни
4) Збільшення швидкості доступу до сайтів шляхом стиснення даних "на льоту" при використанні OpenVPN

Чи ведете ви логі моїх підключень та мого трафіку?

Ні, все логування відключено і не використовується. Все виключно анонімно.

Що не можна робити, користуючись Вашим сервісом?

Особливих вимог мало:
1) Категорично заборонено СПАМ
2) Заборонено будь-які варіанти протиправних дій в Інтернет ( DDoS, злом інших серверів, кардинг і тп )

Що за порт 443? Що це ви вигадали?

Справа в тому, що OpenVPN та інші типи VPN мають стандартні порти, через які вони працюють. Таким чином, Ваш провайдер хоч і не бачить Ваших даних, але він бачить, що Ви працюєте через VPN. Цього іноді достатньо, щоб звернути на Вас увагу, оскільки Ви виділятиметеся із загальному потоці трафіку провайдера. А тому що Ви працюєте через зашифрований VPN - то логічно припустити, що Вам є що приховувати ;-) Тому ми пропонуємо всім бажаючим використовувати не тільки стандартний порт підключення до VPN, але й використовуючи порт 443. Порт 443 - це стандартний web-порт через який працюють усі захищені сайти. Таким чином, Ваш трафік нічим не виділятиметься серед іншого трафіку провайдера.
Ще одна причина з якої можна використовувати підключення через 443-порт, це та, що іноді провайдер (наприклад безкоштовний WiFi доступ) закриває всі порти і залишає тільки ті, які використовуються для перегляду веб-сторінок. А це 2 порти: 80-й та 443. Таким чином Ви можете використовувати зашифроване підключення навіть тоді, коли в інших випадках це неможливо!

У мене не працює PPTP VPN!

Якщо це так , то швидше за все Ваш провайдер заборонив використання протоколу GRE. Вам потрібно спробувати підключитись через іншого провайдера або використовувати OpenVPN.

Ви плануєте використовувати Double VPN, Triple VPN тощо?

Ні. І річ ось у чому. Те, що Ваш запит проходить через 2-3-1000 серверів ВПН, він (запит) не стає від цього більш захищеним! Все це підступи маркетингу та реклами. Не більше. Чому? Так тому що Ви використовуєте сервер ОДНІЙ компанії яка представляє доступ VPN! І неважливо через скільки серверів пройде Ваш запит, все одно якщо що - ця компанія (або інші органи) завжди може простежити за Вами на КІНЦЕВОМУ VPN сервері! Єдине, що ви отримуєте - уповільнення швидкості каналу. Якщо Ви дійсно бажаєте збільшити анонімність, до цього необхідно використовувати зв'язок кількох серверів РОЗНИХ компаній.

Якщо провайдер блокує торенти (для цього власне і купив VPN), то що краще використовувати?

Це не має значення. Просто якщо провайдер не пропускає протокол GRE, то PPTP працювати не буде. Залишиться використовувати лише OpenVPNУгода користувача